بازکردن چاکرای دست

تصویر  parisa  esmailzadeh در نت نشر

توسط parisa esmailzadeh در 27 دي 1388 در دسته‌بندی مقاله آمــوزشـی

2993 بار مطالعه شده اولین نظر را بدهید
 • توضیحات
 • اطلاعات بیشتر
 • <?=بازکردن چاکرای دست?>تصویر صفحه اول نوع فایل :doc حجم فایل : 0.03 مگابایت  تمرينات مقدماتی باز کردن چاکراي دست:

  براي فعال کردن و باز کردن کامل چاکراي دست تمرين زير مي تواند مورد استفاده قرار گيرد.
  اين تمرين از کتابAnceint teachings for biginnersنوشته آقاي Douglas de longاقتباس شده است.
  روي يک صندلي راحت بنشينيد با چند تنفس عميق خود را ريلکس کنيد . در حاليکه انگشتانتان کمي از هم جدا شده اند هر دو دست را به يکديگر بچسبانيد و سپس در حاليکه نوک انگشتان دستهايتان به يکديگر چسبيده اند کف دستها و انگشتان را از هم دور کنيد تا فضايي در حدود 4 اينچ بين آنها ايجاد شود در اين وضعيت دستها را روي پاهايتان قرار دهيد در حاليکه چشمهايتان بسته است توجه خود را بر روي کف دستها متمرکز کنيد و به تمرکز خود بر روي کف دستها ادامه دهيد تا احساسي مثل گرما يا ضربان ويا گزگز در آنها ايجاد شود. از اين لحظه به بعد تصور کنيد شعله سفيد رنگي(مثلا شعله متعلق به يک شمع) در ميان دستهاي شما قرار دارد. حرارت شعله سفيد رنگ را روي کف دستتان احساس کنيد و اجازه دهيد اين حرارت در سرتاسر سطح پوست منتشر شود. سپس توجه خود را روي انگشتان شصت هر دو دست دنبال کنيد تا وقتيکه بتوانيد يک احساس ضربان يا حرارت را بخوصوص در نوک آنها حس کنيد متمرکز نمائيد.
  در مرحله بعد اجازه دهيد حرارت و انرزي ايجاد شده در کف دستها به انگشتان اشاره انتشار پيدا کند(با متمرکز کردن توجه بر روي آنها).
  اين عمل را نيز تا شروع حس مشابهي با نوک انگشتان شست(ضربان) ادامه دهيد و سر انجام حرارت و انرزي ضربان دار را به دو انگشت مياني حرکت داده و همان کار را تکرار کنيد.
  پس از انجام مراحل فوق تمام توجهتان را بر روي دستهايتان متمرکز کرده و احساس گرما و ضرباني را که در سرتاسر دستها و انگشتان جريان پيدا کرده است را حس کنيد .اجازه دهيد اين احساس براي چند دقيقه ادامه پيدا کند.
  در صورتيکه در ايجاد احساس گرما مشکل داريد مي توانيد از حافظه خود کمک گرفته و زماني را بياد آوريد که اشعه آفتاب به دستهايتان تابيده و يا هنگامي که دستهايتان را در ظرف حاوي آب داغ قرار داده ايد ويا يک تب را بياد آوريد يا زماني که دستتان با يک ظرف داغ دستتان برخورد کرده آن زمان را بياد آوريد که در آن حال چه حسي داشته ايد
  اين يکي از تمريناي مقدماتي و در عين حال يکي از ابزارهاي مهم کار است که پيشنهاد ميکنم روزي چند بار تمرين کنيد وقتي که نشستيد سعي کنيد تمرين کنيد که در عرض چند ثانيه تا چشمانتان را بستيد و شروع به تمرين کرديد احساس گزگز و گرما را حس کند.
  يادتون باشه که اين تمرين خيلي مهمي هست براي تکان دادن اجسام و اگه چاکراي دستتون را بخوبي باز نکنيد يا در تمرينات سهل انگاري زياد موفق نميشيد يا کم موفق مي شويد
  تمرينات بعدي تمرينات مقدماتي براي تله کينزي (تکان دادن اجسام)است

 • تعداد دانلود: 108 گزارش تخلف

لطفا نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید