از کجا بدانم که متابولیسم بدنم پایین است ؟

تصویر  yeka.ir در نت نشر

توسط yeka.ir در 12 مرداد 1392 در دسته‌بندی مقاله آمــوزشـی

1161 بار مطالعه شده اولین نظر را بدهید
 • توضیحات
 • اطلاعات بیشتر
 • <?=از کجا بدانم که متابولیسم بدنم پایین است ؟?>تصویر صفحه اول نوع فایل :pdf حجم فایل : 0.57 مگابایت  مرکز رژیم درمانی، کاهش وزن و سلامت تغذیه یکا، با بهره گیری از جدیدترین مقالات انگلیسی زبان از معتبرترین سایت های جهانی و ترجمه این مطالب به زبان فارسی این افتخار را دارد که این مطالب را در اختیار علاقمندان به مباحث سلامت و تغذیه و به ویژه مباحث چاقی، رژیم لاغری و کاهش وزن، قرار دهد.

  در این مقاله به بررسی علائمی که می توانند نشانه کندی عملکرد متابولیسم بدن باشند، پرداخته شده است. پایین بودن متابولیسم یکی از عواملی است که می تواند در ایجاد اضافه وزن و کاهش اثرپذیری رژیم های کاهش وزن نقش داشته باشد. لذا دانستن اینکه آیا چاقی و اضافه وزن، ریشه در پایین بودن متابولیسم دارد یا خیر، از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا در این صورت، با اصلاح این مشکل، معضل اضافه وزن و سایر مشکلات مرتبط با کاهش متابولیسم ( مانند احساس ضعف و کسالت )، نیز به میزان قابل توجهی اصلاح می شوند.

  بخشی از مقاله :

  " همه ما با افرادي برخورد کرده ايم که غذاي زيادي مي خورند اما وزن شان زياد نمي شود. اين افراد معمولاً کساني هستند که متابوليسم بالايي دارند. اما شما چطور ؟ آيا از وضعيت پايين يا بالا بودن متابوليسم خود آگاه هستيد؟ مطلب زير به شما کمک مي کند تا به جواب برسيد ... . "

 • تعداد دانلود: 132 گزارش تخلف

لطفا نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید