فایل pdf و متن کامل لایحه برنامه ششم توسعه

.
تصویر کاربری پویان اسمعیل زاده در نت نشر

توسط پویان اسمعیل زاده در 12 مرداد 1395 در دسته‌بندی ســـازمانی

این نت نشر را به دوستانتان معرفی کنید:

3297 بار مطالعه شده فایل رایگان اولین نظر را بدهید
 • توضیحات فایل
 • اطلاعات بیشتر
 • فرمت فایل :pdf حجم فایل : 0.42 مگابایت  در این فایل pdf، متن کامل لایحه برنامه ششم توسعه جمهوری اسلامی ایران برای تصویب در مجلس شورای اسلامی، ارائه شده است .

  مجموعه‌ای از مستندات برنامه ششم توسعه مشتمل بر لایحه و اسناد پشتیبان در مجلس نهم تقدیم شده و پس از آغاز به کار مجلس دهم جهت انجام مراحل قانونی رسما تقدیم شده است .
  لذا ویرایش جدیدی از لایحه حسب خواسته برخی از نمایندگان مشتمل بر اهداف کمی کلان و بخشی، پیش‌بینی منابع مالی، اولویت‌ها و احکام مورد نیاز ممضم به لیستی از برنامه‌های ملی، طرح‌ها و پروژه‌های اقتصاد مقاومتی و مصوب ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی مجددا توسط دولت تقدیم شده است.

  در راستای تحقق اهداف سند چشم‌انداز بیست ساله و اجرای سیاست‌های کلی برنامه ششم توسعه و اقتصاد مقاومتی، برای سال‌های 1395-1399، اهداف، پیش‌بینی منابع مالی، اولویت‌ها و احکام مورد نیاز در چارچوب برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی به شرح زیر تنظیم و ارائه می‌گردد.

  * اهداف

  ماده 1

  به منظور دستیابی به رشد اقتصادی متوسط سالیانه 8 درصد و ضریب جینی 34% در سال پایانی برنامه، اهداف کمی کلان و بخش‌های اقتصادی به تفکیک جداول (1) و (2) تعیین می‌شوند.

  * منابع مالی و سرمایه‌گذاری

  ماده 2

  منابع مورد نیاز برای دستیابی به اهداف برنامه ششم به شرح جداول (3) و (4) برآورد می‌شوند:

  *اولویت‌ها و مسائل محوری

  ماده 3

  در طی سال‌های 1399-1395، موضوعات زیر، مسائل محوری برنامه می‌باشد که طرح‌ها و پروژه‌های مرتبط با آنها و همچنین برنامه‌ها و پروژه‌های مصوب ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در بودجه‌ریزی سالانه از اولویت برخوردار خواهند بود.

  1- موضوعات خاص راهبردی شامل آب و محیط زیست

  2-موضوعات خاص مکان محور شامل توسعه سواحل مکران و حاشیه شهرها

  3-موضوعات خاص بخشی پیشروی اقتصاد شامل معدن و صنایع معدنی، گردشگری، ترانزیت و حمل و نقل ریلی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، انرژی

 • تعداد دانلود: 94 گزارش تخلف

نظر شما راجع به این نت‌نشر چیست؟