فایل pdf متن کامل شعر مرغ آمین اثر نیما یوشیج

تصویر پویان اسمعیل زاده در نت نشر

توسط پویان اسمعیل زاده در 14 مرداد 1395 در دسته‌بندی ســـــایر

2163 بار مطالعه شده 2 نظر ارسال شده
 • توضیحات
 • اطلاعات بیشتر
 • تصویر صفحه اول <?=فایل pdf متن کامل شعر مرغ آمین اثر نیما یوشیج?> نوع فایل :pdf حجم فایل : 0 مگابایت  پس ازسریال شهرزاد و اتفاقیکه در این سریال افتاد و گردنبند مرغ آمین که در سریال استفاده شد تهیه کنندگان شهرزاد، در مدل کسب وکاری که برای سریال دیده بودند، اقدام به فروش گردنبندهای طلا و نقره ساخته شده در شکل و شمایل همان گردنبند هدیه داده شده در سریال کردند و بسیاری دیگر نیز انواع زیورآلات دیگر از گردنبند گرفته یا دستبند و گوشواره از جنس های مختلف مانند استیل و نقره تهیه کرده و برای فروش عرصه کردند.
  در کنار مدل کسب و کار استفاده شده برای درآمد زایی در این سریال، آنچه که نظر من را جلب کرد، اسم انتخاب شده بود، " مرغ آمین" و وقتی در این مورد جستجو کردم، دیدم که عنوان شعری است بلند و زیبا از نیما یوشیج، با وجود آنکه من از کودکی با شعر و شاعری دم خور بوده ام و شعر بسیار خوانده ام ولی این شعر را نه دیده و نه شنیده بودم، شعر زیبایی بود که آن را از یکی از وب سایت های شعر که منبعش داخل فایل PDFذکر شده است، برداشته و با فونت زیبای ایران نستعلیق این فایل PDF را برای مطالعه و دانلود در نت نشر آماده کردم.
  امیدوارم که از آن لذت ببرید.

 • تعداد دانلود: 29 گزارش تخلف

لطفا نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نظر leila.mgh در 26 /07/ 1395:

چرا نمیشه دانلودش کرد

پاسخ
نظر پویان اسمعیل زاده در 26 /07/ 1395:

سلام، اگه روی دکمه دانلود کلیک کنید، دانلود میشه. من خودم امتحان کردم، مشکلی نبود. حالا اگه دقیقتر توضیح بدید شاید بتونم کمکتون کنم.