بهترین روش مطالعه

تصویر شهریار مرزبان در نت نشر

توسط شهریار مرزبان در 10 شهريور 1395 در دسته‌بندی مقاله آمــوزشـی

500 بار مطالعه شده اولین نظر را بدهید
 • توضیحات
 • اطلاعات بیشتر
 • <?=بهترین روش مطالعه?>تصویر صفحه اول نوع فایل :pdf حجم فایل : 1.49 مگابایت  بهترین روش مطالعه
  (ترکیبی از بهترین روش های مطالعه و یادگیری در دنیا)
  شهریار مرزبان

  آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده‌اید که هنگام مطالعه از چه روشی استفاده می‌کنید؟ و یا کدام روش یادگیری را افزایش می دهد؟ یک روش مطالعه صحیح و اصولی می‌تواند بسیاری از مشکلات تحصیلی را از بین ببرد و یادگیری را افزایش دهد. بررسی های بعمل آمده گویای آن است که افرادی که در زمینه تحصیل و کار موفق بوده‌اند، روش صحیحی برای مطالعه داشتند.
  با توجه به درخواست های مکرر دانشجویان، دوستان و دیگر همکاران گروه علم ما در رابطه با راهنمایی برای مطالعه صحیح، برآن شدم که با همکاری اساتید محترم، بررسی سایت های آموزشی مختلف (فارسی و انگلیسی) و کتاب های مختلف در زمینه مطالعه و یادگیری (روش رابینسون _ SQ3R _ PQRST) به ارائه ترکیبی از بهترین روش های مطالعه و چگونگی مطالعه صحیح بپردازم. در انتها 25 نکته ضروری برای مطالعه را مورد بررسی قرار دادم. من به شما مطالعه این کتاب را توصیه می کنم زیرا بسیار آموزنده است. همچنین دانشجویان و دانش آموزانی که خود را برای آزمون های سراسری و کنکور آماده می کنند می توانند از این مطالب حداکثر استفاده را ببرند.
  کلمات کلیدی: اصول مطالعه، آموزش کتاب خوانی، راهنمای کتاب خوانی، اصول مطالعه برای کنکور، رمز موفقیت در کنکور، روش و اصول صحیح مطالعه کنکور، گروه آموزشی علم ما، کنکور، آموزش مطالعه، مطالعه، اصول مطالعه، روش های مطالعه، نکات ضروری مطالعه، بهترین روش مطالعه


 • تعداد دانلود: 28 گزارش تخلف

لطفا نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید