کتاب الکترونیکی با عنوان دانشگاه در خانه شما

تصویر تیم شبکه در نت نشر

توسط تیم شبکه در 9 ارديبهشت 1396 در دسته‌بندی کـــــتاب

880 بار مطالعه شده 2 نظر ارسال شده
 • توضیحات
 • اطلاعات بیشتر
 • <?=کتاب الکترونیکی با عنوان دانشگاه در خانه شما?>تصویر صفحه اول نوع فایل :pdf حجم فایل : 5.85 مگابایت  در این کتاب الکترونیکی بیش از ۵۷ مرکز آموزش از راه دور و آنلاین، سایت و دوره آموزش مجازی در زمینه‌های مختلف معرفی شده است. .
  در یک دهه اخیر، دانشگاه‌های فیزیکی جای خود را به دانشگاه‌های مجازی دادند. بسیاری از دوره‌های آموزشی و مهارت‌های مبتنی بر فناوری روی سایت‌ها و منابع آنلاین آموزشی عرضه می‌شوند و علاقه‌مندان می‌توانند بدون اینکه هزینه‌ای پرداخت کنند یا بخواهند از خانه خود خارج شوند، آموزش ببینند. در کتاب الکترونیکی پیش‌رو، سعی شده است ۵۷ مرکز و سایت آموزشی رایگان در حوزه‌های مختلف برنامه‌نویسی، طراحی سایت، آموزش کدنویسی کودکان، دروس دانشگاهی و آکادمیک و غیره معرفی شود.

  فهرست مطالب کتاب الکترونیکی «دانشگاه در خانه شما»:

  ۱۴ جایی که می‌توانید رایگان و آنلاین تحصیل کنید

  ۹ سایت برای آموزش‌های کاربردی آنلاین راه دور

  ۱۰ سایت رایگان آموزش کدنویسی و برنامه‌نویسی کودکان

  ۹ منبع آنلاین و رایگان آموزش برنامه‌نویسی

  ۱۵ وب‌سایت برتر آموزش رایگان طراحی و توسعه وب

 • تعداد دانلود: 10 گزارش تخلف

لطفا نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نظر پویان اسمعیل زاده در 21 /02/ 1396:

کتاب الکترونیکی دانشگاه در خانه شما، واقعا کتاب کامل و کاربردی ای است، از تیم شبکه برای انتشار این کتاب تشکر می کنم. خصوصا بخش مربوط به سایت های آموزش کدنویسی و برنامه نویسی به کودکان نظر من رو جلب کرد. آیا حداقل سن خاصی برای شروع کار کدنویسی برای بچه ها سفارش می شود؟

پاسخ
نظر تیم شبکه در 23 /02/ 1396:

سلام ماهنامه شبکه در پرونده ویژه شماره 182 بررسی کاملی در مورد برنامه نویسی کودکان داشته. لینک پرونده ویژه: http://www.shabakeh-mag.com/product/cover-story/4418