آگاتا کریستی -بانوی رازها

تصویر دانیال غلامرضائی در نت نشر

توسط دانیال غلامرضائی در 18 مهر 1396 در دسته‌بندی کـــــتاب

93 بار مطالعه شده اولین نظر را بدهید
 • توضیحات
 • اطلاعات بیشتر
 • <?=آگاتا کریستی -بانوی رازها?>تصویر صفحه اول نوع فایل :pdf حجم فایل : 2.11 مگابایت  بسیاری از مردم از خواندن رمان های جنائی رازآلود لذت میبرند چراکه آنها همچون معمائی پازل گونه هستند.از خود میپرسند آیا ما میتوانیم نام قاتل را پیش از آنکه کارآگاه داستان او را بیابد درست حدس بزنیم؟آیا صندلی شکسته یک حادثه بوده یا یک نشانه مهم از وقوع یک قتل است؟ قاتل چگونه وارد محل اقامت مقتول شده ؟ آیا کلید داشته ؟ چرا سه فنجان قهوه روی میز در صحنه قتل باقیمانده است؟ و هزاران سوال دیگر از این دست.
  رمان های جنائی آگاتا کریستی در سرتاسر جهان شهرت دارند.او بیش از هفتاد جلد کتاب نوشت که تا به امروز بیش از میلیون ها جلد از آنها به فروش رسیده است.همچنین سریال های تلویزونی و نمایش های تئاتر بسیاری بر اساس داستان های او تهیه و اجرا شده اند.کارآگاهان داستان هایش آقای هرکول پوآرو و خانم مارپل نیز به اندازه خودش شهرت دارند ، مردی بلژیکی ریز نقش و دوست داشتنی و تمیز با سبیل های مشکی مرتب و پیرزنی مادربزرگ گونه با گوش ها و چشم ها و حافظه ای اعجاب انگیز!!
  ولی این داستانیست از زندگی خود آگاتا کریستی ، او چگونه انسانی بود ؟ چقدر ما در باره زندگی واقعی او میدانیم؟
  او ثروتمند بود، بسیار مشهور بود ودر طول زندگی خود دو بار ازدواج کرد و از همه مهم تر همچون داستان هایش یک راز بزرگ در زندگی او وجود داشت که تا به امروز همچنان یک راز باقی مانده است!
  جان اسکات ، موئلف این کتاب از سری کتاب های انتشارات آکسفورد خود نیز تعداد قابل توجهی داستان های رازآلود جنائی را نوشته و به چاپ رسانده است.او در حال حاضر در برنمونس در سواحل جنوبی انگلستان کار و زندگی میکند.

 • تعداد دانلود: گزارش تخلف

لطفا نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید