مصاحبه با ستاره ای که عمو پرویز صدایش میزنند/جشنواره فیلم فجر

تصویر جشنواره فیلم فجر در نت نشر

توسط جشنواره فیلم فجر در 14 بهمن 1396 در دسته‌بندی رویــــداد

132 بار مطالعه شده اولین نظر را بدهید
 • توضیحات
 • اطلاعات بیشتر
 • تصویر صفحه اول <?=مصاحبه با ستاره ای که عمو پرویز صدایش میزنند/جشنواره فیلم فجر?> نوع فایل :pdf حجم فایل : 0 مگابایت  مصاحبه با پرویز پرستویی، رکورددار سیمرغ بازیگری نقش اول مرد در جشنواره فیلم فجر.
  در اواخر آذر ماه لیست فیلم های مستند راه یافته به بخش رقابت سودای سیمرغ جشنواره فجر 96 مشخص شد.
  درباره مستند بانو قدس ایران به کارگردانی مصطفی رزاق کریمی درباره زندگی همسر امام
  درباره فیلم مستند ماجرای ترور سرچشمه، به کارگردانی محمدحسین مهدویان، که ماجرای هفتم تیر 1360 را روایت می کند. این مستند درباره به شهادت رسیدن جمعی از رهبران حزب جمهوری اسلامی در سال 1360 است که به بررسی واقعه تاریخی شهادت آیت الله سیّدمحمد بهشتی و 72 تن از یارانش منجر شد.

  بازگشت جایزه فیلم کوتاه و رقابت چهار فیلم برای سیمرغ بلورین.
  پس از دو سال، مجددا شاهد اضافه شدن سیمرغ فیلم کوتاه به جوایز جشنواره 36 خواهیم بود. تصمیمی که از اولین روزهای انتخاب ابراهیم داروغ هزاده و مذاکره با اعضای انجمن فیلم کوتاه گرفته شد و حالا قرار است چهار فیلم برای دریافت سیمرغ بهترین فیلم کوتاه در جشنواره با یکدیگر به رقابت بپردازند.


  نشریه سی و ششمین جشنواره فیلم فجر، برای علاقمندان به سینما و جشنواره فیلم ، محتواهای جذاب به همراه اطلاع رسانی از زوایای مختلف جشنواره را در نظر گرفته است تا آنها که فرصت خرید بلیط جشنواره را نیافته و نمیتوانند در سالن های سینما برای دیدن فیلم ای جشنواره حاضر شوند، بتوانند در حال و هوای جشنواره قرار بگیرند.

  مصاحبه با بازیگران محبوب سینما ودرج عکس و تصویر بازیگران موفق سالهای قبل جشنواره فيلم فجر
  در این نشریه هم از متن جشنواره فیلم فجر و هم از حاشیه های آن خواهیم گفت و در هر شماره شما را
  با ابعاد مختلف جشنواره آشنا خواهیم کرد و سعی می کنیم تا با درج مصاحبه و عکس از بازیگران و هنریشه ها بتوانیم، مطالب مفیدی را در اختیار شما قرار بدهیم.

  خاطره ای از مجید در جشنواره فجر:

  سال ۷۱ و دوره یازدهم جشنواره فیلم فجر بود، یادم هست که وقتی برای حضور در
  مراسم اختتامیه از من دعوت کرده بودند، با پدرم به تهران آمده بودم. در مراسم و
  وقتی اسم من را خواندند و به طرف سن میرفتم، یادم میآید که بخشهایی ازفیلم «صبح روز بعد » هم همزمان پخش میشد، نم یدانم کدام بخش فیلم بود که همه حاضران خندیدند! اما به من گفته بودند آرام راه بروم و عجله نکنم و حتما هم لبخند بزنم! من هم حواسم بود که لبخند بزنم و دست و پایم هم موقع راه رفتن در هم نپیچد!
  وقتی به بالای صحنه رسیدم، از آقای لاریجانی جایز هام را گرفتم. من دوبار از ایشان به عنوان مدیر ارشد جایزه گرفتم؛ یکبار زمانیکه مدیر صدا و سیما و یک بار هم وزیر ارشاد بودند.
  در آخر تنها جمله ای که میتوانم بگویم این است که آن زمان خیلی خوشحال بودم.

 • تعداد دانلود: گزارش تخلف

لطفا نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید