نت نشر برای خوانندگان

لذت مطالعه آنلاین در نت نشر

 

امروزه مطالعه کتاب های الکترونیک یا مطالب دیگر در قالب فایلهای الکترونیک روز به روز در حال افزایش است .

اما در اغلب موارد شما باید  نرم افزار خاصی را روی رایانه، گوشی یا تبلت خود نصب کنید تا بتوانید با دانلود محتوا به داخل نرم افزار، امکان مطالعه آن را پیدا کنید .

ما در نت نشر، سعی کرده ایم که شرایطی را فراهم کنیم که شما از لذت مطالعه آنلاین مقالات، اسلاید ها، مجلات و حتی روزنامه و کتاب بهره مند شوید،  نسخه آنلاین سایت نت نشر، فایل های با فرمت های زیر را پشتیبانی می کند :

 

Pdf – PowerPoint – Word – Excel – Jpeg - Txt

 

ما توانستیم در نسخه جدید سایت، از یک سیستم پیشرفته برای  ارائه نسخه آنلاین نت نشرها استفاده کنیم که براحتی و به سرعت نسخه آنلاین نت نشرها را به صورت خودکار تولید کرده و در اختیار کاربران قرار می دهد، بدون اینکه آنها نیاز به نصب برنامه خاصی در سیستم خود داشته باشند.

 

مشاهده امکانات نسخه آنلاین نت نشر

 


 

چگونه مطالب مورد نظرم را در نت نشر پیدا کنم؟

 

شما میتوانید متناسب با علاقه مندی خود، دسته بندی های مختلف نت نشر را کاوش کنید و ببینید که چه نت نشرهایی در این حوزه ها منتشر شده است.

 

اما اگر بدنبال یافتن مطلبی در یک زمینه خاص هستید، ما به شما پیشنهاد می کنیم که با کلید واژه های مناسبی در نت نشر، جستجو کنید.

 

وقتی شما نت نشری را مطالعه میکنید، در پایین همان صفحه تعدادی برچسب می بینید که در جلوی آنها عددی نوشته شده است، این عدد به شما می گوید که چه تعداد نت نشر دیگر در سایت وجود دارد که از این برچسب استفاده کرده اند، با کلیک کردن روی برچسب مورد نظر، لیست این نت نشرها را ببینید .


 

چه امکاناتی برای اعضا وجود دارد؟

 

لیست مطالعه شخصی :

آیا میدانید که میتوانید هر یک از نت نشرهایی که در نتایج جستجوی شما نمایان شده اند، یا سایر نت نشرهای مورد علاقه را که درآن لحظه فرصت مطالعه آنها را ندارید می توانید براحتی و با یک کلیک در لیست مطالعه خود قرار دهید، دراین صورت شما هر وقت و هرکجا که وارد حساب کاربری خود شوید، می توانید براحتی به نت نشر مورد نظر دسترسی داشته باشید .

 

ارائه احساس و نظر خود به دیگران :

شما میتوانید نت نشر های جالب یا مفیدی را که مطالعه میکنید، با کلیک بر روی دکمه می پسندم، لایک کنید، با لایک زدن به یک نت نشر، چند اتفاق همزمان رخ میدهد:

 

اول اینکه، نام و تصویر شما به لیست افرادی که این نت نشر را پسندیده اند، اضافه شده و بدین طریق خوانندگان این نت نشر خواهند دانست که این مطلب از نظر شما ارزشمند و قابل ستایش بوده است، البته پسندیدن نت نشرهای دیگران این فرصت را برای شما نیز ایجاد می کند که بتوانید خوانندگان بیشتری را برای مشاهده پروفایل خود و مطالعه نت نشرهای ارسالی خودتان، دعوت کنید .

 

دوم اینکه لینک این نت نشر در پروفایل عمومی شما قرار می گیرد و دوستان و آشنایان شما متوجه میشوند که شما این نت نشر را پسندیده اید و لذا آنها نیز برای مطالعه این نت نشر مشتاق خواهند شد .

 

همچنین، لینک این نت نشر در لیست " نت نشرهای موردعلاقه من"، که در  قسمت مدیریت پروفایل داخلی شما قرار دارد، اضافه شده و شما برای همیشه به این نت نشر دسترسی خواهید داشت .

 

شما براحتی میتوانید نظر خود را نسبت به نت نشرهایی که مطالعه می کنید ابراز کنید و بدین طریق می توانید با نویسندگان و ناشران، ارتباط بیشتری برقرار کرده و دیگران را از نظر خود مطلع کنید، همچنین این کار باعث می شود که نام و تصویر شما در لیست افرادی که به این نت نشر نظر داده اند ثبت شود و این خود ترافیک بیشتری را برای بازدید پروفایل شما و نت نشرهای ارسالی شما ایجاد می کند .

 

چطور می تونم، نت نشرهای فروشی رو بخرم و دانلود کنم؟

آیا می دانید که می توانید نمونه مطالب نت نشرهای فروشی را قبل از خرید، مورد مطالعه و بررسی قرار دهید، بله شما براحتی میتوانید نسخه نمونه و رایگان نت نشرهای فروشی را آنلاین مطالعه کرده و یا حتی دانلود کنید و برای خریدن یا نخریدن نت نشر مورد نظر، تصمیم گیری کنید .

البته در کنار مشاهده نمونه مطلب، می توانید توضیحات نویسنده و فروشنده نت نشر را نیز مطالعه کنید و نظرات سایر اعضا را ببینید و یا حتی اگر هنوز در تصمیم خود دو دل هستید، براحتی از صاحب اثر از طریق ارسال پیغام خصوصی، سوالات احتمالی خود را بپرسید .

 

برای خریدن نت نشرهای فروشی، دو راه  وجود دارد:

راه اول که پیشنهاد ما به شما و راه ساده تر نیز می باشد، این است که شما یکبار اعتبار خود را از طریق درگاه بانکی، شارژ کنید و سپس براحتی در هرلحظه که اراده کردید، از این اعتبار برای خرید استفاده کنید.

همچنین می توانید بصورت مستقیم وارد درگاه بانکی شده و مبلغ مورد نظر برای خرید آن نت نشر را بپردازید، در هردوی این حالت ها بلافاصله پس از اتمام فرایند خرید، ضمن اینکه لینک نت نشر خریداری شده برای همیشه در لیست " نت نشرهای خریداری شده " شما قرار می گیرد، شما بلافاصله به نسخه آنلاین نت نشر فروشی، دسترسی خواهید داشت و زین پس برای شما بجای نمونه مطلب، اصل مطلب نشان داده خواهد شد و امکان مطالعه آنلاین و دانلود نسخه کامل و خریداری شده برای شما فراهم خواهد بود.

 

( توجه : البته در حال حاظر، فقط خرید از طریق اعتبار فعال می باشد.)

 

همچنین چنانچه شما با اطلاعات کاربری خود وارد سایت شوید، دیگرهیچگاه لینک " خرید نسخه کامل " را برای این نت نشر، مشاهده نخواهید کرد و حتی با تغییر قیمت نت نشر خریداری شده، شما نیازی به پرداخت مجدد نداشته و براحتی با مراجعه به لیست " نت نشرهای خریداری شده"، به نسخه کامل نت نشر فروشی، دسترسی خواهید داشت .

 

در ضمن بدونید که امکانات نت نشر، رایگان است.